נעים להכיר, רעות פלקסר

הי, אני רעות, רעיה ואם לשני ילדים מתוקים, צלמת בנשמה.

כשהמצלמה בידיים שלי אני מתמכרת לרגעים הקסומים ומנציחה אותם בהמון אהבה. התוצאה האומנתית מדברת בעד עצמה ומתבטאת בטאצ' סופי ומלוטש.

לאחר שנים של צילומי משפחה וילדים, תדמית והפקות אופנה, עם המון אהבה למקצוע וידע רב שצברתי, הקמתי את בית הספר לצילום. בית הספר נולד מתוך התשוקה שלי למקצוע לאחר שהעברתי מספר רב של סדנאות צילום וראיתי עד כמה הדרישה לתחום זה גדולה

הקורסים והסדנאות מתנהלים בסטודיו המאובזר שלי , מקום השראה בפני עצמו. בסטודיו קיים ציוד צילום מקצועי, רקעים, אקססוריז, תאורה ובכלל, פינה קסומה וממכרת 

בנוסף לקורסים המקיפים בצילום, אני מעבירה מעת לעת סדנאות צילום לבעלות עסקים שרוצות לשווק את המוצרים שלהן בדיגיטל ולהוציא תחת ידן תמונות טובות באופן עצמאי ללא תלות בבעלי מקצוע. כך הן מגיעות לסדנא קצרה שבה אני מלמדת את היסודות והבסיס ליצירת תמונה מקצועית והכל מהנייד האישי. 

האושר והסיפוק שלי לראות את התלמידות יוצאות מהקורסים עם ידע מקיף והרבה פרקטיקה הישר לשוק העבודה עם המון מיומנות, מקצועיות וטיפים שרכשו במהלך הקורס.
בנוסף, לאור הידע והניסיון העיסקי הרב שצברתי במהלך השנים, אני מעבירה לתלמידות שיעורי שיווק, תמחור, הקמה וניהול של עסק עצמאי וסוללת להן את הדרך הבטוחה לעסק משגשג ומצליח בצילום.

אז מה אני עושה

בית הספר לצילום

בית הספר המקיף ביותר לצילום ועריכה
שיוציאו אותך מאסטרית בתחום

הסטודיו של רעות

סטודיו מפואר ומאובזר לצילום ואיפור
עם הציוד הכי מתקדם בתחום

צילומי תדמית והפקות

צילום זה בנשמה שלי
ולצלם אופנה וביוטי זו האהבה הכי גדולה

Q

ומה אומרים עלי